fbpx

Blog MediTiser

Czy środki do dezynfekcji na zawsze zostaną w obiektach użyteczności publicznej?

Czy środki do dezynfekcji na zawsze zostaną w obiektach użyteczności publicznej?

W obecnej chwili każdy z nas dostosował swoje życie tak, by nie zarazić się koronawirusem. Wprowadziliśmy liczne zmiany dotyczące higieny i dezynfekcji rąk zarówno w pracy, jak i w domu. Pod tym względem dostosować musiały się także liczne firmy, hotele i inne miejsca użyteczności publicznej. W tym celu większość placówek zaopatrzyła się w dozowniki do dezynfekcji rąk, które stały się obowiązkowym elementem pomieszczenia. Ale jak wiemy pandemia koronawirusa się kiedyś zakończy. Czy wówczas te zmiany na stałe z nami pozostaną czy to w branży spożywczej, handlowej, czy hotelarskiej?

Różnice pomiędzy zwykłym dozownikiem, a stacją do dezynfekcji rąk

Różnice pomiędzy zwykłym dozownikiem, a stacją do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja rąk stała się naszą codziennością. Za każdym razem, gdy wchodzimy do sklepu bądź kościoła lub szkoły i pracy, powinniśmy oczyścić swoje dłonie z drobnoustrojów i wirusów. Ma to na celu zapewnienie naszego bezpieczeństwa oraz zminimalizowanie możliwości zakażenia się koronawirusem. W celu zdezynfekowania dłoni w miejscach publicznych ustawiono dozowniki do rąk oraz automaty do dezynfekcji. Co jednak je wyróżnia?

Jak skutecznie dezynfekować ręce w czasach koronawirusa?

Jak skutecznie dezynfekować ręce w czasach koronawirusa?

Rok 2020 rozpoczął się w cieniu epidemii koronawirusa. Jest to niezwykle trudny czas, pełen wyrzeczeń i obostrzeń stawianych społeczeństwu przez rząd. Jak ogłaszają służby sanitarne dezynfekcja rąk, a także przestrzeganie higieny, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uniknięcie zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Zazwyczaj wystarczy woda i mydło, jednak nie zawsze mamy do nich dostęp będąc na przykład na zakupach. Jak w takich wypadkach zadbać o dezynfekcję rąk?

Jakość Premium stojące automaty do dezynfekcji rąk

Rezygnacja Z Zamówienia bezdotykowe automaty do dezynfekcji rąk

Ekspresowa Dostawa stojących automatów do dezynfekcji rąk

Gwarantowana Satysfakcja wolnostojących automatów do dezynfekcji rąk

Najlepszy wybór automatyczne automaty do dezynfekcji rąk

Bezpieczne Zakupy stojące automaty do dezynfekcji rąk

Dane firmowe

PASADENA FOUND SP. Z O. O. SP. K. A.
ul. Grzybowska 80/82 lok. 700
00-844 Warszawa, Polska

NIP: 5170372861
REGON: 363272728
KRS: 0000592928


Numer konta:
PL 77 1090 2590 0000 0001 3419 1515

Dane kontaktowe

Chcesz zostać naszym partnerem biznesowym?

Nasze produkty wdrażamy na całą Polskę oraz w kilku krajach europejskich. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Zapraszamy do współpracy!
Zespół MediTiser