Czym zajmuje się firma MediTiser ?

Zajmujemy się wytwarzaniem środków do dezynfekcji rąk oraz autorskich automatów do dozowania środków dezynfekujących przeznaczonych do punktów użyteczności publicznej.

Czy automat jest bezdotykowy ?

Urządzenie jest w pełni automatyczne - bezobsługowe i posiada sensor ruchu - po podłożeniu rąk automatycznie dozuje płyn.

Jak wygląda taki automat oraz czym się różni od zwykłych dozowników ?

Automat jest wolnostojący więc swobodnie można umieszczać go w korytarzach, wejściach/wyjściach, ciągach komunikacyjnych, w pobliżu kas czy food courtach itd. To rozwiązanie daje przewagę nad innymi dozownikami, które są montowane do ściany, wymagają specjalnie przygotowanego otoczenia i nie wszędzie wpisują się w architekturę miejsca, w którym się znajdują. Dodatkowo są mało widoczne, co sprawia, że nie spełniają do końca swojej funkcji.

Gdzie mogę zamontować Automat MediTiser ?

Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do miejsc użyteczności publicznej: sklepów spożywczych, siłowni, kin, hoteli, galerii handlowych, salonów fryzjerskich itd. Jest wygodne w użyciu można go przenosić w różne miejsca, widoczne i estetyczne. Automat daje super możliwości reklamowe, ekspozycyjne i aranżacji do konkretnego wnętrza.

Jakie korzyści daje zamontowanie Automatu MediTiser ?

Uważamy, że obecna sytuacja wprowadza nowy długofalowy trend, który sprawi, że tego typu urządzenia w punktach usługowych staną się standardem. Przede wszystkim urządzenie zapewnia i daje poczucie bezpieczeństwa wśród klientów odwiedzających dany punkt.

Dodatkowo urządzenie wpisuje się w trend firmy " Odpowiedzialno - Społecznej ".

Czy istnieje możliwość personalizacji automatu ?

Istnieje możliwość dostosowania automatu do potrzeb klienta tj. kolor logo.

Jakie płyny należy stosować w Automacie ?

W automacie stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości płyny marki MediTiser.

Środki zostały stworzone na bazie 70% alkoholu, oraz innych składników. Tylko taka formuła pozwala niszczyć bakterie i wirusy do 99,9%. Środki posiadają wszelkie pozwolenia i certyfikaty.

Czy po użyciu płynu MediTiser należy spłukać go wodą ?

Nie wymaga użycia wody.